Livestream Shop Sponzori

Prehľad sponzorov

working-dog je celosvětově největší platforma pro kynologické sporty, výstavní dění a interaktivní komunikaci mezi psími nadšenci navzájem. Od svého spuštění v roce 2005 se databáze working-dog rozrostla na 2.393.059 psů a 219.110 nadšených uživatelů. Renomované společnosti z oboru podporují tuto platformu svým sponzoringem a pro sebe využívají možnosti prezentovat se na platformě, jejíž uživatelé jsou na 100% jejich cílovou skupinou. Pokud i Vy máte zájem prezentovat se na working-dog, prosím kontaktujte nás.
Kontakt
Firma Dögel GmbH
Geltestraße 9
06184 Kabelsketal OT Dölbau
Deutschland
Email: theinzmann@doegel.de

Telefon: +49-34602-9991-0

Fax: +49-34602-9991-99

Sponzori

Dr. Clauder´s
Dr. Clauder´s Production

Dr.Clauder uses modern production techniques to manufacture premium quality pet food, supplements and skin care products. Only then can the raw materials, that are naturally of the highest quality and totally verifiable origin, be preserved during the manufacturing process. Dr.Clauder produces exclusively in Germany. We use it as a strategic advantage, to bundle production and distribution together. This allows us to restrictively monitor all activities involved in achieving our values. Our goal is a strictly organised and in all relevant aspects continuously optimised strategy. Conducting stringent quality controls, both internally and by external institutions goes without saying. All from one hand, all in one house – for us a distinct competitive advantage.

And at the same time responsibility towards the customers and their animals.

Our own research and development department, in cooperation with collaborative partners for products, are always up to date on the latest scientific knowledge. Each year we invest large sums in this area.

Which is also a guarantee for future flexibility and innovativeness.

The coordination with renowned nutritional experts guarantees the highest standards also from external consultants.

Outstanding quality in every sense of the word: In 2010 we were certificated in the areas of product development, production and logistics, and IFS (International Food Standard), which corresponds to food level.

No more and no less is our goal.
Belcando
Belcando Inovativní receptury a kvalitní ingredience, aby naše super-prémiové krmivo pro psy BELCANDO bylo první volbou pro ty, kteří odmítají kompromisy ve výživě svého psa. Vyrábíme v Německu a používáme pouze drůbeží a jehněčí maso nejvyššího řádu. To zmírňuje metabolismus psa a dochází ke spojení s dalšími vitamíny a minerály. Hodnotné látky jako za studena lisovaná mouka ze semen Chia nebo z hroznových jader, zlepšuje vitalitu vašeho psa a předchází projevům stárnutí.

Naše závazky kvality:
• Vyrobeno v Německu
• Zajištěna nejvyšší kvalita surovin
• Nejlepší chutnost a snášenlivost
• Maximální obsah masa, minimální kostní moučky

Z vlastního přesvědčení se vyvarováváme:
• testování na zvířatech
• sójové bílkoviny a pšenice
• Umělých barviv, příchutí a konzervačních látek
• Geneticky modifikovaných látek
LUPOSAN
LUPOSAN Im idyllischen Westerwald produzieren und vertreiben wir von LUPOSAN seit 25 Jahren artgerechte und naturnahe Nahrungsergänzungsprodukte. Die Philosophie unserer Firma lässt sich in einem Satz zusammenfassen: „Im Einklang mit der Natur.“ Dieser Leitspruch gilt sowohl für die Produkte als auch für die kaltgepresste Herstellung.

Wir haben Produkte die ernährungsbedingt eingreifen, vorbeugend eingesetzt werden und seit vielen Jahren erfolgreich gefüttert werden. GelenkKraft, KräuterKraft & Co. finden Sie sowohl im gutsortierten stationären Zoofachhandel als auch in ausgewählten Onlineshops.

Wir verzichten aus Überzeugung auf Tierversuche und auf die Verwendung von Palmöl - und weil bei uns Nachhaltigkeit eine Herzensangelegenheit ist, setzen wir bei der gesamten Produktion auf Strom aus Wasserkraft.
Sporthund
Sporthund Naše firma začala před více než 35 lety v Bretzfeld - Geddelsbachu jako specializovaný obchod pro lov a sportovní ochranné pomůcky. Od roku 2001 se specializujeme na výcvik psů. V roce 2010 jsme otevřeli náš nově vybudovaný velkosklad. Majitel a generální ředitel Florian König a zástupce generálního ředitele Frank Grzegorzek vedou mladý, angažovaný tým, jehož potěšením je sloužit i vám. A to není vše: Chceme, abyste se i vy nadchli a inspirovali našimi inovativními nápady do budoucna!
Quebeck
Quebeck As a representative of high-quality and responsible pet ownership and improved performance, Quebeck offers products naturally improving the health and productivity of pets.Our goal is to create physiological balance for the animal and to stabilize their living conditions on the long term with drug-free health care products. In addition to general conditioning and immune-boosting products, our product offering includes new, revolutionary and marketable items – functional and mineral supplements, vitamin compositions – providing unique programs and cost-effective natural solutions for the special problems of working and racing dogs subject to intense stress.
Julius-K9
Julius-K9 Vynálezce a výrobce postrojů s logem na suché zipy, tzv. K9 postroje, se narodil v Maďarsku v roce 1970, původně studoval v Budapešti strojírenské technologie.

     * 1990-1994 - člen vzdělávacího týmu Rottweiler klubu v Budapešti
     * 1994-1996 - figurant u vzdělávacího týmu klubu německého ovčáka ve Vídni
     * 1996-2000 - praxe v sedlářství Neizer
Kleinmetall
Kleinmetall Die Kleinmetall GmbH se svými produkty, jako psí mříže, přepravky pro psy, psí rampy, rohože a postroje pro psy od předních dodavatelů kvalitních výrobků v oblasti bezpečnosti dopravy v Evropě. Společnost byla založena v roce 1972 a byla jednou z prvních, která se zaměřila na zajištění nákladu a ochranu zavazadlového prostoru vozidel. Dnes je to TÜV - certifikovaná společnost, která nabízí širokou škálu modelů vozidel s různými i individuální řešeními. Do nabídky patří rovněž osvědčené ochranné mříže a dělící sítě, přepravní boxy a pásy, na míru pro nákladní lodě nebo rampy pro psy a pomocná zařízení pro nastupování. Po 40 let je prioritou bezpečnost, kvalita a pohodlí pro cestujícího a zvíře. Kleinmetall GmbH patří mezi spolu-dodavatele v národním a mezinárodním automobilovém průmyslu a udržuje partnerství s širokou škálou příslušenství pro domácí zvířata.
Bende
Bende Naše společnost se specializuje na výrobu zařízení pro výcvik psů a psí sporty. Stále se rozšiřující nabídka produktů může pomoci majitelům psů při výcviku i práci. Při vytváření a vývoji našich produktů a nástrojů pomáhají neustálé inovace. Značka Bende je zárukou nejvyšší kvality a skutečného know-how. Doufáme, že budete brzy patřit mezi naše spokojen= zákazníky.
Wolfsblut
Wolfsblut Wolfsblut je značka pro suchá a vlhká krmiva bez obsahu obilovin s vysokým podílem masa a ryb. Vyznačuje se lahodnou chutí a vynikající snášenlivostí, a to zejména u psů s alergií na potraviny. To zaručuje výjimečný výběr masa zcela přírodního původu, jako je například klokan, bůvol a sob, stejně jako speciální přísady, jako je dýně, měsíček a lněné semínko. Kromě nezbytných živin, vitamínů a minerálů potraviny Wolfsblut obsahují také jedinečnou kombinaci léčivých rostlin z lesů a luk. Vzhledem k tomu, že původní předek dnešních psích plemen, sám pra-pes, měl kromě masa a ryb jako hlavní zdroj potravy ovoce, byliny a kořeny. Wolfsblut produkty jdou ve stopách stravovacích zvyklostí psích předků a to zejména výběrem mimořádně zdraví prospěšných přísad. Je zřejmé, že potraviny Wolfsblut jsou bez cukru, sóji, bělicích činidel, vitaminu K3, vůně, barviv nebo dochucovadel a umělých konzervačních látkek. Na rozdíl od mnoha druhů krmiv pro dospělé psy Wolfsblut také nabízí speciální potraviny pro štěňata, malá plemena, seniory a psy se zvýšenou potřebou energie.
Eurojoe
Eurojoe Euro Joe je po mnoho let znám v kynologii nejen díky své nabídce kynologických potřeb, ale i oblečení pro aktivní psovody. Zaručujeme kvalitu našich produktů. Vyrábíme vše pro IPO, belgický ring, mondioring, i pro služební psovody atd. V poslední době nabízíme také doplňky stravy: Bez ohledu na to, jak dobrá strava je, vždy tam něco chybí k dokonalosti. Na našich webových stránkách (v němčině), máte na výběr z více než 4.000 produktů: www.euro-joe.com. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.
Gappay
Gappay Long term aims and objectives of the company.

At Gappay we strive to work in close conjuction with you, the handler, to improve our products so that we can fulfil all your needs.

The high quality materials that we use in our products are rigorously tested in a professional manner before they become our final product.

We use high quality technologies, materials and processes in the production of all our canine products.

We know the canine world well, but only with your help have we been able to get so far in developing equipment which we believe to be „one step ahead“.

We have never stopped looking forward and we will continue to strive to fulfil your needs.

...Thats are our aims and objectives...
Köbers
Köbers Köbers Quality since 1970

Since its foundation in 1970, our family-run business has been situated in the lovely Ruhr area, Bochum-Wattenscheid, to be more precise.
All our expertise is gained from over 50 years of experience in breeding, training and feeding dogs. Since 1957 our family has been breeding German Shepherds (as a hobby) under the kennel name of aus-Wattenscheid These dogs are recognised worldwide for their beauty and performance.
In many countries of the world, our food is well-known under the brand of "" and is much valued for its outstanding quality.
Special products are distributed throughout the whole of Europe and Asia, directly ex works Wattenscheid.

All our expertise is gained from over 50 years of experience in breeding, training and feeding dogs. Since 1957 our family has been breeding German Shepherds (as a hobby) under the kennel name of aus-Wattenscheid These dogs are recognised worldwide for their beauty and performance.
SINB
SINB SINB kennels for the civilized and safe dog’s home
Since 1994 we’ve been making and developing dog kennels and dog houses with the primary purpose of providing comfortable and safe home for dogs both in-house and outside. Its very important for us to be able to create the most suitable and versatile living space best suited to the wide variety owners’s dogs as well as to local conditions. Therefore, SINB dog kennel products are manufactured in modular system and with the help of the pre-manufactured kennel elements multivariant living quarters can be constructed in the required size and design. The mobil design of SINB kennels makes their disassembly, variability and upgradeability possible and if necessary they can easily be transported at anytime without any damage. The stainless surface treatment of the steel elements ensures long life and easy to clean. Our moral obligation is to provide an appropriate, civilised, safe and hygienic living space for our pets regardless of the animal protection and husbandry regulations. Purchasing an attractive kennel for our garden is however not sufficient the regular exercise and care is at least as important. Among our satisfied partners and customers there are dog breeders, dog workers, dog trainers, dog shelters, dog pansions, animal hospitals, security service companies and dog fanciers. We hope that you’ll find the best solution in our product selection providing your pet the home that they deserve.
Josera
Josera Die Marke JOSERA steht für erstklassige Heimtiernahrung aus deutscher Herstellung. Das mittelständische Familienunternehmen aus dem Odenwald verfügt über mehr als 70 Jahre Erfahrung im Bereich Tierernährung und bietet Super Premium Produkte von höchster Akzeptanz und Verträglichkeit. Hierbei entwickelt sich JOSERA stetig weiter und setzt nachhaltig Zeichen in den Bereichen Innovation, Verantwortung und Sicherheit.
Unsere Produkte werden nach neuesten Erkenntnissen in Zusammenarbeit mit Fachleuten aus Wissenschaft und Praxis entwickelt und umweltschonend hergestellt. Neben ausgewogenen Rezepturen zeichnet sich das Futter von JOSERA durch hochwertige, natürliche und gesunde Zutaten
aus. Der Einsatz gentechnisch veränderter Rohstoffe wird konsequent abgelehnt. Gleichzeitig verzichtet JOSERA auf den Zusatz von Weizen und Soja sowie künstlichen Farb-, Aroma- & Konservierungsstoffen. Als Träger des Gütezeichens DLG-Plus verarbeitet JOSERA größtenteils Rohwaren aus der Region oder aus Deutschland und ermöglicht damit die nachhaltige und regionale Erzeugung hochwertiger Tiernahrung auf Basis lokal verfügbarer Ressourcen.
Durch das eigene, akkreditierte Labor wird die Qualität der zu verarbeitenden Rohwaren und der Fertigprodukte bestätigt. JOSERA wurde als erstem Hersteller von Heimtiernahrung das DLG-Produktzertifikat „SEHR GUT“ verliehen, welches die hervorragende Qualität des JOSERA Hundefutters bescheinigt.
Carnimed
Carnimed Die Firma Hypermed wurde im August 2015 mit dem Ziel nebenwirkungsfreie Nahrungsergänzungen zu entwickeln, die den Körper in die Lage versetzen sich selbst zu heilen, gegründet. Das Gründerteam, eine in der Produktentwicklung seit Jahrzehnten erfolgreich tätige (mehrere Patente) erfahrene Tierärztin, Fachautorin und Hochschuldozentin, ein erfahrener pensionierten Humanmediziner und ein Betriebswirt folgen einer Idee, die größer ist als sie selbst: endlich wirklich nebenwirkungsfreie und natürliche Nahrungsergänzungen auf naturwissenschaftlich abgesicherter Grundlage zu entwickeln, die den Körper in die Lage versetzen, sich tatsächlich selbst zu heilen.

Die Firma Hypermed ist keinesfalls nur irgendein neuer Player auf dem Markt, sondern die Gründer haben sich nicht zuletzt aus ihrer langjährigen, erfolgreichen Berufserfahrung heraus bewusst dafür entschieden, ausschließlich zum Wohle der Tiere etwas wirklich Neues, Innovatives zu entwickeln.

Ihre Berufserfahrung hat sie gelehrt: Heilen kann sich der Körper nur selbst, doch dabei bedarf er einer optimalen Unterstützung. Heilung ist etwas anderes als nur die Behebung oder Linderung von Symptomen. Es geht eben genau nicht nur darum, Symptome zu lindern, es geht darum die natürlichen Selbstheilungskräfte zu aktivieren. Es geht darum, die Ursachen hinter dem Symptom zu suchen und erfolgreich abzustellen. Es geht nicht darum, einem Ernährungstrend im Sinne von „natürlich oder sanft“ zu folgen, sondern das Wunder der Heilung nebenwirkungsfrei und wirklich natürlich geschehen zu lassen