Livestream Shop Sponzori

Karta jedinca Butar Galan CSPes

Share
Butar Galan CS
Plemeno:
Nemecký ovčiak
Varieta:
Krátkosrstý
Breeded in:
FCI
Nickname:
nešpecifikované
Dátum narodenia:
06.01.1999
Výška / Váha:
nešpecifikované cm / nešpecifikované kg
Číslo čipu:
Viditeľné pre registrovaných užívateľov
Číslo zápisu:
CMKU/35316/99/01
2.číslo zápisu:
Viditeľné pre registrovaných užívateľov
Kynologická asociácia:
Viditeľné pre registrovaných užívateľov
Hodnotenie:
Viditeľné pre registrovaných užívateľov
Výsledky výstav:
Viditeľné pre registrovaných užívateľov
Skúšky:
Viditeľné pre registrovaných užívateľov
Zdravotné hodnotenie:
Viditeľné pre registrovaných užívateľov
Majiteľ:
Viditeľné pre registrovaných užívateľov
Chovateľ:
Viditeľné pre registrovaných užívateľov
Upraviť obrázky
Upraviť videa
Upraviť psa
Pridať k obľúbeným

died on 08.10.2006

Výsledky (majstrovstvá, skúšky apod.)
3
11471

Rodokmeň

+Rozšírený rodokmeň
1. Generácia 2. Generácia 3. Generácia
  • Task vom Haus Milinda (SH)
  • 18.06.1995

  • LOSH/756580

  • Viditeľné pre registrovaných užívateľov

  • HD a-normal (a1)

  • Natz von Tegelhous (SH)
  • 13.03.1989, LOSH 626130, SZ 9009389

  • Viditeľné pre registrovaných užívateľov
  • HD-A (Belgium), HD a6 (SV)

  • Quira van Haus Heijack (SH)
  • 09.02.1992, LOSH 681053, SZ 9111290

  • Viditeľné pre registrovaných užívateľov
  • HD fast normal (Belgium), HD a6 (SV)

  • Odeta z Danaru CS (SH)
  • 24.07.1993

  • CKS 16200, SZ 162009

  • Viditeľné pre registrovaných užívateľov

  • fast normal (a2)

  • Cordon An-Sat CS (SH)
  • 01.11.1986, CKSP 61147/86/92

  • Viditeľné pre registrovaných užívateľov
  • HD normal (Ausland)

  • Teri SNB CS (SH)
  • Viditeľné pre registrovaných užívateľov

Udalosti na ktorých som sa zúčastnil/a

Premium členstvo na working-dog
Zobrazuje sa náhodne organizovaný zoznam účastníkov!
Staň sa teraz Premium členom a získaj všetky informácie priamo z výsledkového servisu spolu s umiestneniami,výsledkové listiny,profily psov a mnoho dalších prvkov!
Zistiť viac

Videá

pridať viac
žiadne dostupné videá

Obrázky

pridať viac
  • Obrázok sa zobrazí správne,keď sa prihlásite.

  • Obrázok sa zobrazí správne,keď sa prihlásite.

  • Obrázok sa zobrazí správne,keď sa prihlásite.

  • Obrázok sa zobrazí správne,keď sa prihlásite.

  • Obrázok sa zobrazí správne,keď sa prihlásite.

  • Obrázok sa zobrazí správne,keď sa prihlásite.

  • Obrázok sa zobrazí správne,keď sa prihlásite.

  • Obrázok sa zobrazí správne,keď sa prihlásite.